Prindi

SUBSTRAL® Tsitruseliste muldOmadused:
- Koheseks kasutamiseks valmis istutussegu siseruumides kasvatatavate tsitruseliste nagu apelsinid, grebid, sidrunid ja laimid istutamiseks. Muld sobib ka analoogset kasvupinnast vajavatele taimedele (kalamondiinipuud, flamingolilled, asalead jt.)
- Soodustab taimede optimaalset kasvu.
- Muld on õhuline, kerge ning kastmisel ei paaku ega tõmbu kokku.Koostis:
Hele- ja tume turvas, komposteeritud puukoor, kergkruus.
Rikastatud Osmocote® NPK 15:9:9 ja Start NPK 10:52:10 väetistega
pH: 5,5 – 6,0Kirjeldus:
SUBSTRAL® Tsitruseliste muld on valmistatud spetsiaalselt siseruumides kasvatatavate tsitruseliste nagu apelsinid, grebid, sidrunid ja laimid istutamiseks.  Muld sobib ka analoogset kasvupinnast vajavatele taimedele (kalamondiinipuud, flamingolilled, asalead jt.).  Istutussegu valmistamisel kasutatud hele- ja tume turvas, komposteeritud puukoor ja kergkruus tagavad optimaalse struktuuri , hea veerežiimi ja taimedele sobiva nõrgalt happelise(pH 5,5–6,0) keskkonna. Sobib kasutamiseks nii plastik kui savipottides. Muld on rikastatud Osmocote® NPK 15:9:9 ja Start NPK 10:52:10 väetistega mis tagavad taimede hea juurdumise ja toiainetega varustamise 3-4 kuu jooksul pärast istutamist.Kasutamine:
aastaringneKuidas kasutada:
* Noored taimed istutatakse umber 1-2 aasta tagant. Uus pott valida vanast potist 1-3 cm suurem.
* Vanemad taimed vastavalt vajadusele 5-10 aasta tagant. Värsket mulda võib lisada igal aastal poti pinnale.
Taimi kastetakse mõõdukalt pehme veega. Taimede väetamist Substral® Tsitruseliste eriväetisega.(kliki siia) soovitame alustada 3-4 kuu möödumisel.Pakend:
3-liitrit pakendamise hetkel