Prindi

Substral® Osmocote® ROSIDE jt. õitsvate mitmeaastaste taimede 6-kuune väetis
PROFIKVALITEETOmadused:
* üle- või alaväetamise oht puudub. 100% kattekihiga ümbritsetud graanulid tagavad usaldusväärse ja turvalise väetamise.
* tagab rikkaliku pikaajalise õitsemise, optimaalse kasvu ja arengu kevadest sügiseni 6-kuu jooksul;
* sisaldab lisakoguse mikroelemente ja magneesiumi, mis tugevdab taimi ja muudab õied värvi kirkaks;
* tõstab taimede vastupanuvõimet haiguste suhtes ning soodustab puitumist ja külmakindlust – puudub vajadus eraldi “sügisväetise” järgi;
* 1 kg piisab umbes 20 taime väetamiseks.
* keskkonnasõbralik – toitaineid ei uhuta põhjavette;Koostis:
EÜ-VÄETIS. N:P2O5:K2O 15:9:15 +2MgO +3S +mikroelemendid (boor, vask, raud, mangaan, molübdeen, tsink). Kloorivaba. KeskkonnasõbralikKirjeldus:
Kvaliteetne pikaajaline mineraalväetis kõikide roosiliikide (nt vääris-, peenra-, põõsas- või roniroosid) väetamiseks. Sobib ideaalselt ka õitsvate põõsaste (peensaagjas kirsipuu, kolmehõlmaline mandlipuu, sirelid, forsüütiad, jasmiinid, lodjapuud, enelad, maranad jt) ja püsilillede väetamiseks. Taimi varustatakse toitainetega vastavalt taime vajadustele sõltuvalt mulla niiskusest ja temperatuurist. 100% väetisegraanulitest on kaetud looduslike õlide baasil valmistatud vaigukestaga. Graanuli kest laguneb bioloogiliselt, kui kõik toitained on jõudnud mulda. Väetis on tolmuvaba ja hea voolavusega. Kasutamine lihtne ja mugav.Kasutamine:
märts-juuli. Optimaalne kasutamisaeg on kevadel, kasvuperioodi alguses.Millal kasutada:
* Üks kasutuskord aastas on piisav. Toime 6-kuud.
* Uute taimede istutamisel võib väetise segada kohe istutusmulda. Sügisel istutatud taimi väetage alles järgmisel kevadel.Kuidas kasutada:
* Laota väetis ühtlaselt laiali taime alla. Jälgi, et väetis kataks taimede juurtepiirkonna tervikuna. Juurtepiirkond vastab ligikaudu taime läbimõõdule. Toime kiirendamiseks sega väetis mullaga ja kasta.
* Doseerimine 15 grammi = 1 triiki supilusika täisVÄETAMISE TABEL

 

Taimeliik

Väetisekulu g/m2

Roosid

75
Õitsvad põõsad (enelad, maranad, kukepuud jt.) 60
Istutatavad taimed (roosid, õitsvad põõsad jt) 50

Püsililled (madalakasvulised)

30

Püsililled (kõrgekasvulised)

50

Potitaimed

40g / 10 liitri kasvumulla kohta

 Pakend:
kergesti taassuletavas 1 kg pakendisHoidmine:
Avatud pakend korralikult sulgeda. Hoida kuivas ja jahedas, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilimine alates valmistamise kuupäevast (vaata pakendilt) mitte alla 60 kuu.