Prindi

Substral® Osmocote® VILJAPUUDE JA MARJAPÕÕSASTE 4-kuune väetis
PROFIKVALITEET kergesti taassuletavas pakendisOmadused:
* üle- või alaväetamise oht puudub. 100% kattekihiga ümbritsetud graanulid tagavad usaldusväärse ja turvalise väetamise.
* tagab rikkaliku ja maitsva saagi.
* toimib nelja kuu jooksul varustades taimi toitainetega kevadest sügiseni vastavalt vajadusele.
* sisaldab rikkalikult viljade kasvamist soodustavat ja taimi tugevdavat kaaliumi, kiirendab viljade küpsemist, muudab aroomi intensiivsemaks ning suurendab külmakindlust ja vastupanuvõimet haiguste suhtes – puudub vajadus eraldi “sügisväetise” järgi.
* 1 kg piisab umbes 25 m2 väetamiseks.
* keskkonnasõbralik – toitaineid ei uhuta põhjavette.Koostis:
EÜ-VÄETIS. N:P2O5:K2O 11:11:19 +2MgO +7S +mikroelemendid (boor, vask, raud, mangaan, molübdeen, tsink). Kloorivaba. Keskkonnasõbralik.Kirjeldus:
Kvaliteetne pikaajaline mineraalväetis kõikide viljapuude (õuna-, pirni-, kirsi-, ploomipuu jne.) ja marjapõõsaste (maasikad, vaarikad, murakad, sõstrad, karusmarjad jne) väetamiseks. Taimi varustatakse toitainetega vastavalt taime vajadustele sõltuvalt mulla niiskusest ja temperatuurist. 100% väetisegraanulitest on kaetud looduslike õlide baasil valmistatud vaigukestaga. Graanuli kest laguneb bioloogiliselt, kui kõik toitained on jõudnud mulda. Väetis on tolmuvaba ja hea voolavusega. Kasutamine lihtne ja mugav.Kasutamine:
märts-august. Optimaalne kasutamisaeg on kevadel, kasvuperioodi alguses.Millal kasutada:
* 1-2 kasutuskorda aastas on piisav. Toime 4-kuud.
* Uute taimede istutamisel võib väetise segada kohe istutusmulda. Sügisel istutatud taimi väetage alles järgmisel kevadel.Kuidas kasutada:
* Laota väetis ühtlaselt laiali taime alla. Jälgi, et väetis kataks taimede juurtepiirkonna tervikuna. Juurtepiirkond vastab ligikaudu taime läbimõõdule. Toime kiirendamiseks sega väetis mullaga ja kasta.
* Murus kasvavate viljapuude väetamine: iga 50–80 cm järel teha pinnasesse u 15 cm sügavune auk (nt istutuspulgaga), täita see väetisega ja sulgeda.
* Doseering 15 g = 1 triiki supilusikatäisVÄETAMISE TABEL

Taimeliik

väetise kulu g/m2

Maasikad (kasvavad taimed) enne õitsemist

15

Maasikad (kasvavad taimed) pärast õitsemist

40

Uued istutatavad maasikataimed

35

Marjapõõsad kevadel või suvel

60

Viljapuud kevadel

30

Pärast valmimata viljade mahalangemist junis

20

 Pakend:
1 kgHoidmine:
Avatud pakend korralikult sulgeda. Hoida kuivas ja jahedas, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilimine alates valmistamise kuupäevast (vaata pakendilt) mitte alla 60 kuu.