Prindi

Substral® MiracleGro® MURUPARANDUS SEGU.
Kolm ühes: muld+seeme+väetis
Kuni 100 tühimikule 10 × 10 cmOmadused:
Segu hoiab väga hästi niiskust, loob muru kasvuks optimaalsed tingimused ning tagab tiheda ja kauni muru kasvu tühimikes ja vähese kasvumullaga põuakartlikes kohtades (teeääred, murukatused). Väetise lisand aitab kaasa muru seemne idanemisele, juurdumisele ja kasvule. Seemnesegu sobib kasutamiseks nii päikeselises kui varjulises kasvukohas. Pakendist jätkub 1m2 või nt. 100 tühimikule 10 × 10 cm.Koostis:
*Madalsooturba ja kookosmultši segu.
*Muruseeme
*EÜ väetis NPK
*pH: 5,5–7,0. Sooldumine: alla 2,5 g NaCl/lKasutamine:
Muru parandamine ebaõnnestub kõige sagedamini kuivuse tõttu - külv ei tärka või hävineb. Spetsiaalne muruparandussegu on loodud talve- või suveperioodi järel tekkinud tühimike parandamiseks murus.
Puhasta tühimikud kuivanud murust ja kobesta pinnas. Kasta aluspinnas korralikult märjaks. Külva vajalik kogus muruseemet ja kata see 1cm paksuse parandamiseks mõeldud mullaseguga. Tihenda kergelt pinnas. Kasta korralikult, kuni parandussegu värvus muutub tumepruuniks. Uuesti on vaja kasta kui pinnas muutub heledaks. Jälgi, et pinnas oleks tumepruun vähemalt 2nädalat. Lõpptulemus saavutatakse umbes kuu ajaga (sõltub õhutemperatuurist).
Muruseemne soovituslik külvinorm muru parandamisel on 30-50 g/m2. Triiki supilusikatäis muruseemet =ca 5-6g.Pakend:
10 l. Neto: vähemalt 1,5 kg