Prindi

Substral® LOODUSLIK TAIMEHOOLDUSVAHENDLooduslik seebipõhine taimehooldusvahend.
Kasutamiseks aedviljadel, marjapõõsastel, viljapuudel ja dekoratiivtaimedel sise- ja välistingimustesl.
Aitab kergelt eemaldada taimedelt olmetolmu, lehemahlast toituvate putukate magusa eritise mis häirib taime hingamist ja fotosünteesi ning on heaks kasvupinnasekss taimedel elavatele seentele.
Kasutamisvalmis töölahus.
ETTEVAATUST!  MÕJUB KAHJULIKULT TAIMEDEL ELAVATELE PUTUKATELE JA ÄMBLIKULAADSETELE (lehetäid, noored vill- ja kilptäid, kedriklestad) NING PISISEENELE (mis põhjustavad jahukastet, tahmlaiksust jne.)Kasutamine:
AastaringneKasutusjuhend:
Taimede hooldamisel pihusta taime lehed korralikult alt ja pealt märjaks.  Aitab kergelt eemaldada taimedelt olmetolmu, lehemahlast toituvate putukate magusa eritise mis häirib taime hingamist ja fotosünteesi ning on heaks kasvupinnasekss taimedel elavatele seentele. Toimib otsesel kokkupuutel.  Parima tulemuse saamiseks pritsida 3 korda nädalase vahega. Edaspidi iga kahe nädala tagant või vastavalt vajadusele.Tähelepanu:
Lehtede põletuste vältimiseks on soovitav proovida vahendit mõni päev varem paaril taimelehel. Taimi ei tohi pritsida otsese ereda päikesega. Võib taimele jätta kerge hallika kirme. Selle vältimiseks võiks taimed veega paari tunni pärast puhtaks pesta. Köögiviljad  pesta enne söömist.Toimeaine:
Rasvhapete kaaliumsoolad 1%.Hoiatus:
Hoida lastele kättesaamatus kohas eraldi inimeste ja loomade toidust. Säilitada temp. Mitte alla +5°C
Inimeste ja keskkonna kahjustuste vältimiseks järgida kasutusjuhendit. Tühi, pestud pakend kuulub olmejäätmete hulka.Säilvusaeg: ei ole piiratud