Версия для печати

SUBSTRAL® Rooside väetis 100 päevaOmadused: 
* Sobib kõikide aiataimede - rooside jt lillede ja dekoratiivtaimede ning puu- ja köögiviljade väetamiseks.
* Kergesti taimede poolt omastatav.
* Ühtlane tasakaalustatud väetamine 100 päeva jooksul.
* Tagab sordiomase õite ja lehtede värvi, rikkaliku õitsemise, viljumise ja maitsva saagi.Koostis:
EÜ-VÄETIS. NPK väetis.
N:P2O5:K2O 19:05:20 +4MgOKirjeldus:
Kvaliteetne mineraalne väetis sobib kõikide aiataimede - rooside jt lillede ja dekoratiivtaimede ning puu- ja köögiviljade väetamiseks. Kergesti taimede poolt omastatav vähemalt 70% ulatuses (enamlevinud graanulväetised 20-25%). Ühtlane tasakaalustatud väetamine 100 päeva jooksul. Toimib 3x kauem ja kulub 3x vähem kui tavalist graanulväetist. Õigel kasutamisel puudub üleväetamise oht.
Aitab kaasa noorte võrsete õigeaegsele puitumisele tõstes nii nende talvekindlust. Puudub vajadus kasutada eraldi “sügisväetist”.  Osa väetisegraanulitest on kaetud looduslike õlide baasil valmistatud vaigukestaga. Graanuli kest laguneb bioloogiliselt, kui kõik toitained on jõudnud mulda. Väetis on tolmuvaba ja hea voolavusega. Kasutamine lihtne ja mugav.
 Kasutamine:
märtsist-oktoobriniKuidas kasutada:
Väetamise aeg peale lumesulamist kuni oktoobrini, välja avatud pikkadel põuaperioodidel. 1-2 korda.
Aiataimed 50g/m2
Roosid 50g/m2 või 40g taime kohta.
Väetis laotada ühtlaselt taimede alla ja segada kergelt mulda. Toime alguse kiirendamiseks kasta. Soojuse ja niiskuse koosmõjul hakkab väetis pikkamööda lagunema ja jääb pealmisesse pinnasekihti kust taimejuured saavad seda vastavalt vajadusele iga päev.
Substral soovitab: Rikkaliku ja pikaajalise õitsemise saavutamiseks kasutagelisaväetamiseks kord kuus mikroelementide rikast Substral Miracle Gro Rooside väetist.Hoidmine säilitamine:
Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus jahedas ja kuivas kohas hermeetiliselt suletud pakendis. Säilitada Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole. Väetise silma sattumisel loputada silmi rohke veega.Kasutusaeg ei ole piiatud. Säilivusaeg mitte vähem kui 60 kuud vt pakendilt partii nr või pakendamise aeg.Pakend:
1kg